Лише той Учитель, хто живе так, як навчає. Григорій Сковорода

неділя, 23 вересня 2018 р.

День грамотності у Головурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

          Слова - це крила ластівки, вона їх не почуває, але без них не може злетіти.
                                                                                                          Ю. Мушкетик
   Широта розмаху крил залежить від того, як людина користується словом, якщо воно чисте, грамотне, багате, то понесе високо і легко.
   10 вересня 2018 року у Головурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів до Міжнародного дня грамотності, що відзначається 8 вересня, проведено шкільний конкурс на краще написання диктанту, де учні 4-10 класів змагалися за звання «Найграмотнішого».
   «Найграмотніші» учні нашої школи:
Діденко Марія (3 клас) – 12 балів
Мельник Владислав (3 клас) – 12 балів
Теплюк Анастасія (3 клас) – 12 балів
Григор Євгеній (6 клас) – 12 балів
Орлова Віолетта (6 клас) – 12 балів
Гороховський Олександр (7 клас) – 12 балів
Машук Анна (7 клас) – 12 балів
   Вітаємо також учнів, які отримали за диктант 11 балів:
Чорну Вероніку (4 клас),
Желізняк Альону (4 клас),
Антоненко Анастасію (4 клас),
Ончукову Поліну (5 клас),
Остренко Надію (7 клас),
Лисюк Анжелу (9 клас)

неділя, 22 липня 2018 р.

ГОТУЄМОСЬ ДО 2018-2019 навчального року

Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Шановні колеги!
Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, розроблені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.
Просимо довести їх до відома вчителів закладів загальної середньої освіти.
З повагою заступник Міністра Павло Хобзей

неділя, 22 квітня 2018 р.

неділя, 15 квітня 2018 р.

Учням 5 класу

На Вас чекають тести "Дгугорядні члени речення". Заходьте на сторінку "Онлайн-тести 5 клас" і виконуйте. Термін виконання до 18 квітня. Удачі!

вівторок, 10 квітня 2018 р.

середа, 4 квітня 2018 р.

Учням 5 класу

Вас чекають нові тести "Словосполучення. Речення". Заходьте на сторінку "Онлайн-тести 5 клас" і виконуйте тест. 

четвер, 29 березня 2018 р.

Учням 6 класу

Самостійно опрацюйте тему "Числівники прості, складні та складені" та виконайте завдання. Для перегляду натисніть на посилання.

https://padlet.com/ng1_3/lfef4ti4zxeu

Учням 5 класу

Вас чекає онлайн-тест "Словосполучення". Зайдіть на сторінку "Онлайн-тести 5 клас" і виконайте завдання. Відповіді приймаються до 30 березня (включно). Удачі Вам!

Учням 6 класу

Вас чекає онлайн-тест "Числівник 1". Зайдіть на сторінку "Онлайн-тести 6 клас" і виконайте завдання. Відповіді приймаються до 4 квітня (включно). Удачі Вам!

вівторок, 27 березня 2018 р.

Учням 5 класу

Перевірте свої знання! Більше вправ ви знайдете на сторінці "Інтерактивні вправи 5 клас (українська мова).

понеділок, 26 березня 2018 р.

Вебінар з провадження інтерактивних технологій в освіті






25 березня 2018 року взяла участь у вебінарі "Інтерактивні технології в освіті: залучаємо учнів у процес навчання за допомогою інтернет-сервісів". Вебінар проводився на сайті освітнього проекту "На Урок" https://naurok.com.ua. Спікер - Наталія Кривко, вчитель інформатики та математики Полтавської гімназії N33, учасниця конкурсу Global Teacher Prize 2018. Познайомилася і ще з двома інтернет-сервісами для вчителів: 
• Peardeck — сайт, який може змінити уявлення учнів про презентації та посилити жагу до знань. 
• Nearpod — сервіс для створення інтерактивних уроків, з допомогою якого стандартні розробки, які є у кожного вчителя, можна за лічені хвилини перетворити на цікаві та ефективні навчальні матеріали. 
   Дуже цікаві сервіси. Уже створила інтерактивну презентацію для моїх шестикласників.

неділя, 25 березня 2018 р.

Семінар учителів української мови та літератури


  Усе частіше у навчальних закладах персональні комп’ютери, відеопроектори,  інтерактивні дошки та мережа Інтернет стають необхідними засобами навчання і є важливими атрибутами для вчителя на уроках. Перед учителями постає питання з’ясувати їхні переваги, які проблеми можна вирішити за допомогою кожного навчального засобу, як використати його раціонально, щоб покращити процес навчання.
  12 березня 2018 року на базі Головурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області відбувся семінар для молодих вчителів української мови загальноосвітніх навчальних закладів району щодо використання онлайн-сервісів у навчально-виховному процесі. Тема заходу: «Використання онлайн-ресурсів на уроках української мови. Робота з інтерактивною дошкою».
  Учасники семінару відвідали урок української мови у 5 класі «Апостроф. Правила вживання апострофа», проведений вчителем української мови та літератури Ганчарюк Наталією Іванівною.
     Під час проведення уроку учитель Ганчарюк Н.І. продемонструвала такі онлайн-сервіси як Kahoot!, Plikers, WordArt.
  Онлайн-сервіс Kahoot! дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри, що складаються з низки запитань із кількома варіантами відповідей. Такі ігрові форми роботи можуть бути застосовані у навчанні – для перевірки знань учнів. Цей сервіс повен переваг – він яскравий, соціальний, досить простий для вчителя та цікавий для учнів.
   Учням особливо подобається опитування за допомогою Plikers. Цей інтерактивний ресурс дає можливість дітям відповідати на запитання вчителя, використовуючи картки із QR кодом. За лічені хвилини вчитель опитує клас і бачить досягнення учнів та прогалини, над якими варто працювати.
  WordArt - веб-сервіс, який дозволяє створити хмару слів з тексту, введеного користувачем або з веб-сторінки з адресою. Хмара може мати різну форму і кольорове рішення. Кожне слово хмари являє собою гіперпосилання для пошуку у Google. 
   Наталія Іванівна на під час проведення уроку презентувала роботу щодо можливостей використання інтерактивної дошки на уроці української мови. Інтерактивна дошка – це візуальний ресурс, який може допомогти   
   Учасники семінару зазначили практичну користь проведеного заходу, який сприяв виробленню стимулу й мотивації до подальшої творчої і плідної діяльності педагогів.

















неділя, 4 березня 2018 р.

Учням 5 класу.

Дорогі мої п'ятикласники! 
Ми зараз на вимушених канікулах. Але нам ніколи відпочивати. Отож, пропоную вам повторити тему "Правила вживання апострофа", а також самостійно вивчити нову тему "Апостроф у словах іншомовного походження". Вивчіть правила і виконайте вправи у робочому зошиті.

Сделано на Padlet

субота, 3 березня 2018 р.

Учням 6 класу

У зв'язку з тим, що у школі призупинено навчання, пропоную вам самостійно вивчити тему "Написання НЕ з прикметниками".
Сделано на Padlet

середа, 21 лютого 2018 р.

Учням 6 класу
Перевірте, як ви знаєте зміст "Казки про яян" Емми Андієвської. Щоб виконати онлайн-вправу, натисніть на посилання.